۱۴۰۰/۲/۲۵ شنبه
(0)
(0)
دوره آموزشی مجازی "مدیریت بهینه‌ مصرف انرژی" با هدف توان افزایی سازمان های مردم نهاد
 دوره آموزشی مجازی

معاونت ریاست جمهوری در امور زنان و خانواده با همکاری جهاددانشگاهی دوره آموزشی با موضوع بهینه سازی مصرف انرژی برگزار می کند.

دوره آموزشی با موضوع «بهینه سازی مصرف انرژی»، پیرو تفاهم نامه منعقد شده میان معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و شرکت بهینه سازی مصرف سوخت برگزار می شود.

 

هدف از این دوره، توان افزایی فردی، اجتماعی و خانوادگی اعضای سازمانهای مردم نهاد حوزه زنان و خانواده و محیط زیست است که پس از طی دوره میتوانند به عنوان فعالان اجتماعی، در فعالیتها و ارتباطات اجتماعی و مردمی خود، آموخته ها را در راستای مدیریت بهینه مصرف انرژی و اقتصاد مقاومتی به اعضای جامعه محلی منتقل نمایند.


مخاطبان در این دوره ۲۴ ساعته با سه سرفصل روش های مقدماتی صرفه جویی انرژی در ساختمان، روش های پیشرفته صرفه جویی انرژی در ساختمان و مدیریت انرژی و بهینه سازی موتورخانه در ساختمان که توسط مدرسان منتخب جهاددانشگاهی آموزش داده می شود، آشنا خواهند شد.

از جمله مزیت های این دوره آموزشی می توان به بهره مندی از حضور اساتید مطرح این حوزه، برخورداری از تخفیف شرکت ملی گاز برای شرکت کنندگانی که موفق به کاهش مصرف شوند، استفاده از ظرفیت مرکز رشد وزارت نفت برای علاقه مندان و ارائه مدرک معتبر آموزشی جهاددانشگاهی اشاره کرد.

 

اعضاء سمن های علاقه مند به شرکت در این دوره آموزشی هستند، می توانند تا روز ۳۰ اردیبهشت ماه جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر لینک زیر را کلیک کنند.

https://qurani.jdereg.ir/home/ClassInfo?classid=۳۶۸۸۱۴

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر