۱۳۹۶/۴/۱۹ دوشنبه
(0)
(0)
برگزاری همایش تیرگان
برگزاری همایش تیرگان
همایش تیرگان عصر چهارشنبه، چهاردهم تیرماه 1396، به‌دستِ سمن‌های تهرانی، و با مدیریتِ انجمن فرهنگی افراز و همکاری اداره‌کل میراث فرهنگی استان تهران، در تالار نمایش سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برپا شد. در این همایش که در آن استادان ابوالقاسم اسماعیل‌پور و میرجلال‌الدین کزازی به سخنرانی پرداختند و موسیقی توسط گروه «امید نو»، به همراه چندین برنامه‌ی فرهنگی جذاب دیگر، اجرا شد با حضور و سخنرانی رجبعلی خسروآبادی، ریاست اداره‌کل میراث فرهنگی استان تهران، نیز همراه بود.
در ادامه، خواست‌هایی را که از مدتی پیش توسط کارگروه میراث فرهنگی شبکه‌ی سمن‌های میراثی استان تهران با هدف استفاده از «ظرفیت‌های نهادهای مدنی فعال در حوزه میراث فرهنگی» و «سپارش تصدی‌ها به نهادهای مدنی» به آن اداره‌کل پیشنهاد شده بود در قالب تفاهم‌نامه‌ای میان خسروآبادی و علیرضا افشاری، دبیرکل شبکه، به امضا رسید و رسمیت یافت.
عناوینِ مشارکت نهادهای مدنی عضو «شبکه سمن‌های میراثی استان تهران» با «اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران» که در تفاهم‌نامه آمده به این قرار است: دیدبانی؛ مشاوره، ترویج، اطلاع‌رسانی و آموزش؛ تسهیل‌گری؛ تهیه گزارش، نقشه، بانک اطلاعات، مستندسازی و تولید محتوا؛ کارگزاری حاکمیتی؛ برگزاری رویدادها؛ ارائه خدمات حقوقی؛ عضویت در محافل تصمیم‌گیری؛ و تدوین پیش‌نویس مصوبات.
 
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیساخت سایت بهترین سایت سازطراحی سایت سایت ساز فروشگاه ساز ساخت فروشگاه اینترنتی