۱۳۹۷/۱/۷ سه شنبه
(0)
(0)
برگزاري "اجلاس فرصت‌هاي تجاري ايران و آفريقا" در بهار سال 1397
برگزاري
"اجلاس فرصت‌هاي تجاري ايران و آفريقا" در بهار سال 1397 با مشارکت «شوراي همکاري‌هاي اقتصادي ايران و آفريقا» و «مؤسسه بين‌المللي آينده پژوهان شريف»، به عنوان دبيرخانه اجرايي با هدف ايجاد بستر مناسب جهت ارتباط هرچه بيشتر ميان تجار و فعالان اقتصادي، صنعتي، کشاورزي و گردشگري دو کشور در تهران برگزار مي‌شود. 

با توجه به اين که آفريقاي جنوبي داراي محيطي با ثبات سياسي، اقتصادي و داراي شرايط مناسب براي سرمايه‌گذاري است همچنين در شاخص انجمن جهاني اقتصاد بالاترين مقام در ميان کشورهاي جنوب آفريقا را دارد از مديران و فعالان بخش خصوصي، سازمان‌ها و ارگان‌هاي دولتي دعوت مي‌شود جهت همکاري و استفاده از بستر فراهم شده که در راستاي افق چشم‌انداز 1404 کشور مي‌باشد حضوري شايسته و مفيد بهم رسانند.

علاقه مندان جهت دریافت مشاوره و سوالات احتمالی با دبیرخانه اجلاس سرکار خانم خلیلی به شماره 88957344-021 یا شماره همراه 09363595739 تماس حاصل فرمایند.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیساخت سایت بهترین سایت سازطراحی سایت سایت ساز فروشگاه ساز ساخت فروشگاه اینترنتی