۱۳۹۶/۳/۲۲ دوشنبه
(0)
(0)
بیستم خرداد روز صنایع دستی مصادف با پانزدهم ماه رمضان در کرمان
بیستم خرداد روز صنایع دستی مصادف با پانزدهم ماه رمضان در کرمان
بیستم خرداد روز صنایع دستی مصادف با پانزدهم ماه رمضان ولادت امام حسن مجتبی "ع"
سازمان میراث فرهنگی همراه با موسسه مردم نهاد تمدن کویر در استان کرمان چهار نوع گردشگری تخصصی: گردشگری مذهبی، گردشگری بانوان، گردشگری کودکان و همچنین گردشگری معلولین در روز صنایع دستی و ولادت آقا امام حسن مجتبی "ع" شروع به کار کرد.
در تکیه خواجه خضر یکی از قدیمی ترین محله های شهر کرمان سفره امام حسن مجتبی "ع" انداخته شد و بر سر سفره پر تبرک این امام عزیز جناب گلابزاده قدمت و تاریخ این محله را برای بانوان صنایع دستی شرح دادند و آقای مهندس فرخی معاونت صنایع دستی سازمان گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی این روز را به بانوان صنایع دستی تبریک گفتند. و تقدیر و تشکری از بانوان این صنعت گردید.
مولودی خوانی به مناسبت تولد آقا امام حسن مجتبی بر سر سفره این امام عزیز انجام شد.
سازمان میراث فرهنگی و موسسه مردم نهاد تمدن کویر چهار گردشگری تخصصی را ارج گذاشتند و امید است با بانوان جوان این موسسه مردم نهاد خدمات و کارهای ارزنده برای گردشگری استان کرمان انجام دهند.
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
طراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیطراحی شده توسط شرکت طراحی سایت و سایت ساز آنلاین یوتاب - فروشگاه ساز اینترنتیساخت سایت بهترین سایت سازطراحی سایت سایت ساز فروشگاه ساز ساخت فروشگاه اینترنتی